zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

5 przykładów fetyszy

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Specjalne bodźce, które są niezbędne do pobudzenia seksualnego nazywa się fetyszami. Może to być wyobrażanie sobie jakieś sytuacji, seks z określoną osobą np. ubraną lub po amputacji, jakaś konkretna sytuacja w skrócie fetysze mogą przyjmować bardzo różne formy, aby zaspokoić potrzeby seksualne ludzi.

Lista fetyszy była budowana przez wiele lat i wciąż dochodzą do niej nowe fetysze. Z tego powodu jest ona bardzo bogata i urozmaicona, a oto 5 przykładów fetyszy z tej listy.

Fetysze 5 przykładów:

  1. Agalmatofilia

Wspominałem, że fetysze mogą przyjąć różne formy i ten fetysz jest tego przykładem, ponieważ nie jest w nim potrzebny żaden człowiek. Agalmatofilia, to pociąg seksualny do manekinów, rzeźb i posągów, przypominają ludzi ale są w bezruchu oraz martwe.

  1. Kandaulizm

Zdrada wydaje się czymś ostatecznym, co może zniszczyć nawet najlepsze małżeństwo, ale nie zawsze tak jest. Są fetysze, które do tego dopuszczają i jeszcze dostarczają niesamowitych doznań seksualnych. Takim fetyszem jest Kandaulizm. Jest to przyjemność z patrzenia jak partner uprawia seks z inną osobą.

  1. Klizmafilia

To z kolei fetysz, który wielu wolałoby uniknąć, a jak już jest stosowany to raczej w ostateczności. Klizmafilia to nic innego jak podniecenie wynikające z robienia lewatywy. Można mieć preferencje kto robi lewatywę, mężczyzna będzie wolał kobietę, a kobieta mężczyznę, można też robić samemu. Ogólnie głównym czynnikiem do pobudzenia seksualnego jest lewatywa, co wielu uzna za bardzo dziwne i to łagodnie mówiąc.

  1. Emetofilia

Fetysz, który uchodzi za jeden z najobrzydliwszych i najgorszych, a wielu ludziom na jego widok zbiera się na wymioty. Emetofilia, to fetysz gdzie obiektem pożądania stają się wymioty własne lub innej osoby. Można je kolekcjonować, obcować z nimi, czy w ekstremalnych sytuacjach jeść to co partner lub ona osoba zwymiotuje. W zależności od tego co człowiek z tym fetyszem lubi i wymyśli obcowanie może przyjmować różne formy np. są filmiki, gdzie ktoś myje się w wymiocinach. Pod względem obrzydliwości może konkurować z koprofilią, gdzie obcuje się z kałem.

  1. Laktafilia

Niektórzy nigdy nie dorastają, tak można powiedzieć o tym fetyszu, ponieważ w jego przypadku podniecenie osiąga się poprzez piersi w czym nie ma nic dziwnego, ale tylko piersi wydzielające mleko, a piersi bez mleka nie są już atrakcyjne. Takie piersi można dotykać, przyglądać się, pić mleko. Piersi są czymś, co mężczyźni uwielbiają i na co zwracają uwagę, dlatego ten fetysz nie będzie uchodził za dziwny, nawet jeżeli głównym bodźcem są piersi, które wydzielają mleko. Mimo, że fetysz ten związany jest z piersiami, to nie jest taki popularny.

Wyżej wymienione fetysze mają swoich miłośników, jednak są zaledwie przykładami, a jak wspomniałem na początku lista fetyszy jest bardzo długa i jeszcze nie jednego zaskoczy, co może podniecać ludzi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x