zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Miłość francuska – czy kobiety to lubią?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Jak daleko w związku może posunąć się nasza seksualność? Czy właściwie istnieją jakieś granice których przekroczenie skutkowało będzie jakimiś poważniejszymi konsekwencjami? I wreszcie czy to co sprawia przyjemność jednemu z partnerów, nie jest przypadkiem udręką dla drugiego?


Ogólnie przyjęta zasada mówi jasno że jeśli obie strony wyrażają na coś zgodę, nie ma w tym nic złego. Zupełnie inaczej wygląda sprawa kiedy któreś z partnerów usilnie nalega na coś, czego ta druga strona za żadne skarby nie chce zrobić. Jedna z takich seks zabaw, które niekoniecznie podobają się wszystkim kobietom, jest seks oralny.

W związku który akceptuje się wzajemnie oraz zna swoje pragnienia, miłość francuska stanowi niemal chleb powszedni. Niemal zawsze stanowi ona początek miłosnych igraszek. Choć dla niektórych może wydawać się że męski penis w ustach kobiety stanowi jakieś jej poniżenie, same kobiety stanowczo twierdzą że nie widzą w tym nic złego a wręcz chwalą się że lubią to robić. Jak więc jest naprawdę? Jak już wspomniano istnieją różne typy osobowości oraz różne temperamenty. To co dla jednych jest normalnością, czynnością nakręcająca dodatkowa spirale przyjemności, dla innych jest wstrętne i zdania na ten temat nie zmienią.

W opinii większości kobiet, seks oralny nie jest niczym złym. Przecież działa on w dwie strony. Raczej ciężko spotkać mężczyznę który brzydzi się, nie chce lub nie myślał nigdy o pieszczeniu kobiety językiem. Skoro więc samym kobietom pomysł ten nie przeszkadza, po co z niego rezygnować? Mało tego. Kobiety często w ankietach przyznają się że lubią doprowadzać swojego partnera ustami do samego finiszu. I tutaj znów pojawia się spór. Dla jednych jest to okropne znieważenie i brak szacunku do kobiety, dla innych po prostu element codziennej gry miłosnej. Jak zwykło się mawiać, w miłości wszystko jest dopuszczalne, jeśli oboje partnerzy tego chcą.

Czy finał w ustach jest naprawdę taki okropny? Gdyby takim był czy kobiety chciałyby to robić nadal? Raczej nie. Czy smak nasienia potrafi odstraszyć i zrazić? Raczej też nie. Oczywiście wszystko zależy od diety mężczyzny. Smak i zapach spermy może się znacząco różnić ze względu na rodzaj spożywanych przez mężczyznę posiłków. Od tego czy korzysta z używek typu papierosy i alkohol. Normalna sprawą podczas seksu oralnego jest zachowanie odpowiedniej higieny. To podstawa.

Miłość francuska stanowi urozmaicenie gry miłosnej. Jest elementem dodatkowo pobudzającym nie tylko wyobraźnię ale i często odczucia końcowe. Jest doskonałą metodą wzajemnego pobudzania się partnerów oraz aktem ukazującym pełne oddanie i chęci sprawienia partnerowi przyjemności. Przecież na tym polega miłość i seks aby dawać sobie wzajemnie rozkosz. Może warto przezwyciężyć strach lub wstręt i spróbować. W końcu miłość wymaga poświęceń a te w dużym stopniu potrafią poprawić jakość życia seksualnego w związku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x