zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

5 przykładów fetyszy uchodzących za obrzydliwe

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Fetysze to bodźce seksualne, dzięki którym można osiągnąć satysfakcję seksualną. Lista fetyszy jest bardzo długa i są one bardzo różne.

Jedne fetysze są popularne i nikt specjalnie nie zwraca na nie uwagi, inne z kolei są dziwne i wywołują uśmiech na twarzy, a jeszcze inne uchodzą za obrzydliwe. 5 przykładów tych ostatnich wymienię poniżej:

1. Koprofilia

Jest to kontakt z kałem, który może przyjmować różne formy. Wąchanie kału, smarowanie się kałem, a nawet zjadanie kału. W zależności od upodobań może to być kał własny lub co częściej ma miejsce partnera. Fetysz, który jest uznawany za jeden z najobrzydliwszych.

2. Urofilia

Kolejny fetysz, który uznaje się za obrzydliwy i który może podczas seksu być łączony z wyżej wymienionym fetyszem. Urofilia to fetysz moczu. Sikanie na partnera, picie moczu, to jedne z możliwości „zabaw” podczas seksu. Jak wspomniałem jest on często łączony z koprofilią, najpierw wypróżnienie na partnera, a potem obsikanie go, można to często zaobserwować na filmach porno związanych z tymi fetyszami.

3. Mysofilia

Fetysz związany z brudem, dlatego nic dziwnego, że większość uważa go za obrzydliwy, ale są też osoby, które brud podnieca. Brud na ciele, brudna bielizna i inne brudy mogą być obiektem do podniecenia seksualnego. W Japonii na przykład stoją automaty z brudną bielizną, gdzie można ją kupić. Na pewno nie jest to fetysz tak obrzydliwy jak dwa wyżej wymienione, ale niektórzy i tak się krzywią gdy o nim słyszą.

4. Emetofilia

Być może najobrzydliwszy fetysz. Podnieceniem seksualnym stają się w tym przypadku wymioty. Podniecać może samo obserwowanie jak ktoś wymiotuje, albo bezpośredni kontakt z wymiocinami. Wąchanie wymiotów, kolekcjonowanie ich, a w ekstremalnych przypadkach nawet zjadanie, niektórych to podnieca, ale u większości powoduje odruch wymiotny. Teraz można się zastanawiać co jest gorsze zjadanie kału, czy zjadanie wymiocin.

5. Mucofilia

Był kał, wymiociny, mocz, brud, więc czas na śluz z nosa. Fetysz gdzie podniecenie wywołuje kichanie i wydzielany śluz z nosa. Obcowanie może odbywać się na przykład poprzez zjadanie wspomnianego śluzu, co wielu uzna za obrzydliwe, ale warto pamiętać, że kogoś to podnieca. Fetysz z pewnością nadaje się aby zakwalifikować go do obrzydliwych i dodać do zestawienia.
Jak wspomniałem na początku lista fetyszy jest bardzo długa i bogata w różne fetysze, wśród nich znalazłoby się jeszcze kilka obrzydliwych, chociaż ciężko konkurować z koprofilią, czy emetofilią, to naprawdę ciężkie działa w kategorii obrzydliwe fetysze. Należy pamiętać, że seks może przyjmować różne formy, a fetysze są jego nierozłącznym elementem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x